All in One SEO Nedir?

//All in One SEO Nedir?

All in One SEO Nedir?

All İn One Seo Nedir Ne İşe Yarar?

All in one SEO wordpress için en çok indirilen eklentilerin başında gelir. All in One seo sayesinde siteniz otomatik olarak optimize olur ve arama motorlarına uyumlu hale gelir. Bu sayede hiçbir şekilde problem yaşamadan arama motorları ile sitenizi uyumlu hale getirdiğiniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

All in One seo wordpress uygulamalarında kullanılmak üzere tam 30 milyonun üzerinde indirilmiştir. XML Site Haritası desteği, Analytics desteği, Özel yazı tipleri için SEO desteği, Canonical URL’ler, Google, Bing gibi arama motorlarını otomatik olarak bilgilendirir. Diğer eklentilerin/temaların erişmesine-ticaret siteleri için seo entegresi ücretsiz sunan tek eklenti all in on seo programıdır.

All in One SEO Pack’e Nonce Security entegre edilmiştir. Kurulumları için destek Google ve diğer arama motorları için otomatik olarak optimize eder. WordPress bloglarında sıkça karşılaşılan, tekrarlanan içerik problemini her türlü önlemeye çalışır. Yeni başlayanlar, seçeneklere bakmak zorunda bile değilsiniz, hatta ezber bozan bir biçimde çalıyor. Yalnızca all in one SEO yüklemeniz yeterli olacaktır. İleri seviye kullanıcılar, SEO’nuzu optimize etmek için çok farklı teknikler hatta ayar uygulayabilirsiniz.

2018-05-28T11:26:14+00:000 Comments

Leave A Comment