İnstagram Reklamları2018-04-04T14:16:54+00:00

INSTAGRAM REKLAM
MODELLERİNDEN ÖRNEKLER

Instagram Fotoğraf Reklamları

Instagram fotoğraf reklamlarıyla, görsel olarak ilgi çekici görüntüler sayesinde hikayelerinizi anlatabilir ve ürün özelliklerinizi dile getirebilirsiniz.

Instagram Video Reklamları

Instagram video reklamlarıyla, 60 saniyeye kadar video yükleyebiliyorsunuz.

Fakat Wistia verilerine göre, sosyal medyada yayınlanacak bir videonun ilk 30 saniyesi çok önemli. Hedef kitlenizi o zaman diliminde bağlayabiliyorsanız, insanların size takılıp etkileşimde bulunma olasılığı daha yüksek.

Instagram Carousel Reklamları

Instagram carousel yani dönen reklamlar, benim nedense en sevdiğim reklam modellerinden biri. E-ticaret ile uğraşanlar ya da restoran işletenler vb. için güzel bir model. Çünkü bu verdiğim örneklere benzer işler yapanların bir sürü ürünleri var ve bu ürünleri reklamlarda bir şekilde sergilemeleri gerekiyor.

Instagram Hikaye Reklamları

Instagram’ın hikaye (stories) özelliğiyle, Snapchat’i havaya uçurma planları hızla gerçeğe dönüşürken, bir de bu özelliğe reklam getirdi.

”Nasıl yani?” diye soracak olursanız, arkadaşlarınızın ”hikaye” lerine göz gezdirirken, pat diye karşınıza sponsorlu bir hikaye çıkabilir.

Facebook Reklam Yöneticisi’nde oluşturulmuş olan reklamınızı kimlerin gördüğünü ve ne sıklıkta gördüğünü yönetebilirsiniz.

Yükselmeye hazır mısınız?

Teklif Al!