Erdemli Birey Koleji2018-07-09T09:17:27+00:00

Project Description

Kimdir Birey Koleji: Kurumsal yapıları sağlam, iyi yönetilen ”marka “ olmuş kurumlar bu dönüşümde daha da güçlenecektir. Bu tür kurumların başında da “Birey Eğitim Kurumları” gelecektir. Artık öğrencimizin hem okul hem de dershaneye gitmesine gerek kalmamıştır. Yılların bize kazandırdığı merkezi sınavlara hazırlık deneyimimizi okul müfredatıyla birleştirerek öğrencilerimizi üniversiteye en donanımlı biçimde yollamayı kendimize hedef seçtik.
”Özel Erdemli Birey Koleji çağdaş yönetim anlayışını benimsemiş ciddiyet ve sorumluluğu sevgi, ilgiyle birleştirmiş seçkin eğitim kadrosuyla hizmet vermeye devam edecektir. Güçlü ve dalında yılların deneyimine sahip bu seçkin eğitim kadromuzla şimdiye kadar binlerce öğrencimizi üniversiteli yapmaktan kıvanç duyuyoruz.

Okulumuzda geleceğe hazırlanan tüm öğrencilerimizin her yıl olduğu gibi, önümüzdeki yılda da üstün başarılara imza atarak Türkiye’nin geleceğinde ayrıcalıklı bir yaşama kavuşacaklarına inanıyoruz. “İkinci eviniz olacak” Özel Erdemli Birey Koleji ” yarınlarınızı biçimlendirmeniz için sizinledir.

https://erdemlibirey.com

Kurucu Müdür
Mirze Mehmet KIYSÜREN

Neler Yaptık?

Adana Web Tasarım firması olarak Erdemli Birey Kolejine Profesyonel Tasarım  kurumsal web sitesi (erdemlibirey.com) tasarlandı ve geliştirildi.

Ayrıca Erdemli Birey Koleji’nin Sosyal Medya Hesap yönetimi, SEO ( Arama Motoru Optimizayon) çalışmaları, SEM ve SMM çalışmaları firmamız tarafından yönetilmektedir.