Okul Tasarımı2018-04-23T09:57:20+00:00

Project Description

TASARIM DOLU OKUL KIYAFETLERİ YAPAN VE OKULLARA MARKA DEĞERİ KATACAK GENÇ VE DİNAMİK YEPYENİ BİR FİRMA

Yep yeniler ama her biri kendi alanında bilgi birikimi ve tecrübesi oldukça yüksek donanımlı bir ekip.

Günümüzde gençler iyi giyinmeyi seviyor ve istiyor. Tam da burada Okul Tasarımı devreye giriyor.  Okullarda öğrencilerin severek giyeceği ve üzerinden çıkarmak istemeyeceği okul kıyafetleri tasarlıyor ve üretiyor.

Bize göre okula ‘çok iyi bir okul’ dedirten şeylerden biri de kıyafetleridir. Marka okullar oluşturmak için okulunuzun markasını taşıyan kıyafetler tasarlıyor ve üretiyorlar. Okullar için çözüm ortağı, ekip arkadaşı oluyorlar. Kurumsal kimliklerini ön planda tutarak öğrencilerin seveceği tasarımları hayata geçiriyorlar. Tasarımlarını en güzel kumaşlarda baskı, nakış ve diğer aksesuarlarla gerçeğe dönüştürüyorlar. Modayı takip ediyor yenilikçi, inovatif ve iddalı ürünler yapmaktan çekinmiyor modayı okula taşıyorlar.

Öğrencilerinizin sadece okulda değil okul dışında da üzerinden çıkarmak istemeyeceği keyifle giyeceği okul kıyafetlerini Yapıyorlar!

Neler Yaptık?

SEO firması olarak  Okul Tasarımına Profesyonel olarak web sitesi (okultasarimi.com) tasarladık ve geliştirdik.

Sitenin tüm içerikleri tek tek tarafımızca oluşturularak, Kısa sürede Okul Kıyafetleri, Okul Formaları, Mezuniyet Tişörtleri vb. 50 Anahtar kelimede Okul Tasarımını ilk sayfaya Taşıdık!

Okul Tasarımı için Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, Tumblr, Pinterest, Linkedin, Reddit Hesabı oluşturduk ve profesyonel Sosyal Medya yönetimi ile kısa sürede Marka Değerini arttırdık.