SEO2018-04-09T09:48:19+00:00

Yükselmeye Hazır Mısınız?

SEO ( Search Engine Optimization ) Arama motoru optimizasyonu , internet sitenizin belirlediğiniz hedef kitleye uygun anahtar kelimelerde arama motorlarında en üst sıralarda çıkmasını sağlamak için SEO uzmanları tarafından yapılan Özgün ve organik çalışmalardır. SEO çalışması ile web siteniz doğal bir şekilde yükselişe geçer bu sayede müşteri potansiyeliniz ve kazancınız artmaktadır.

Google %95,3
Yandex %4
Bing %0,5
Yahoo %0,2

Ezici bir üstünlükle Google Türkiye’de en çok kullanılan arama motoru durumundadır. Bu sebeple  Google’ın sıralama algoritmaları iyi şekilde bilerek Türkiye’den en çok kullanılan arama motoru olması sebebiyle çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştirmekteyiz.

Ancak diğer arama motorları büyük ölçüde benzer bir algoritmaya sahip oldukları için, Google odaklı yapılan tüm SEO çalışmaları diğer arama motorlarında da faydasını göstermektedir.

SEO’da Süreç Nasıl İlerlemekte?

SEO da süreç şu şekilde işlemekte:

Öncelikle sıfırdan başladığınızı düşünelim. Bir ürün veya hizmet satıyorsanız bu ürünün veya hizmeti hedef kitlenize ulaştırabilmeniz için özel olarak tasarlanmış Mobil uyumlu bir web sitesine ihtiyacınız var.  Benim hali hazırda bir web sitem var dediğinizi duyar gibiyiz. Web siteniz mobil uyumlu mu, kod yapısı nasıl, sayfa açılış hızı ne durumda bu ve bunun gibi tüm analizler yapıldıktan sonra Siteniz SEO kurallarına uyumlu ise süreç:

Yükselmeye hazır mısınız?

Teklif Al!